O NÁS

Canard Trade s.r.o. - sport, obchod , investice

Kdo jsme?

Jsme sesterská firma společnosti Canard s.r.o. – dlouholetý výrobce a prodejce sportovního, funkčního oblečení. Pod hlavičkou druhé společnosti rozšiřujeme nabídku dalších služeb a produktů.

Snažíme se spojit a navázat na nabídku oblečení pro aktivní odpočinek, sport a outdoor o profesní textil , prodej a pronájem spacích vestaveb do dodávek a investice do fyzického zlata a dalších komodit. Na první pohled nesourodé zaměření, ovšem podle nás dobrá skladba nabídky pro „zdravý“ život aktivního člověka. Ve všech činnostech spolupracujeme léta s profesionály a jedněmi z nejlepších v daných oborech.

Aktuální makro i mikroekonomická situace nás přesvědčila rozšířit obor podnikání do investičního finančnictví a to adresně do obchodu s fyzickým zlatem, stříbrem a platinou. Pod záštitou jedničky na trhu společnosti GOLDEN GATE CZ, a.s. od roku 2015 zprostředkováváme nákupy a spoření do fyzického držení investičních kovů.

Já jako jednatel společnosti stavím na osobní letité praxi v bankovnictví , na odborném finančním vzdělání, od roku 2000 na více než dvaceti letech na poli výroby a obchodu se sportovním oblečením a vybavením a na ekonomickém řízení obchodní společnosti, na více než 13ti letech na pozici akreditovaného sportovního instruktora a nejvíce zejménas na dlouholeté spolupráci s přáteli - kolegy, kterých si cením pro jejich znalosti, vzdělání, praxi a nejvíce povahy a osobní serióznosti a profesionalitě. Jsme partnery s těmi z nejlepších ve svých oborech a náš profesionální team vám jejich nabídky přináší k posouzení.

Sport nás naučil píli, vytrvalosti, schopnosti posouvat cíle, učit se novému a zejména sportovního ducha - v obchodě zosobněném pojmem SERIÓZNOST. Po dvaceti letech zkušeností a průběžného vzdělávání si můžeme dovolit tvrdit, že jsme stálicí a jistotou v dnešním turbulentním, hektickým světě. Investice do kousku „zlaté“ jistoty v ruce přináší klid a my díky letité historii a serióznosti vám ji nabízíme a jsme vám blízko a trvale na místě.

Pavel Kostolanský
jednatel společnostiCanard Trade s.r.o. - sport, obchod , investice

KONTAKTUJTE NÁS

Profesionální obchodní služby od roku 2003.

TELEFON

+420 777 084 003

FIRMA

Goldscheiderova 3, Plzeň 301 00

EMAIL

pavel.kostolansky@goldengate.cz

Copyright © Canard Trade s.r.o.

Search